Obchod řidiče - aby už pro vás zima nikdy nebyla problém

Na našem e-shopu najdete špičkové sněhové řetězy, produkty nezbytné pro každého, kdo se chystá v zimě s autem na hory nebo jen na nezpevněné cesty pokryté sněhem a ledem. Jelikož nám na kvalitě záleží, vybírat u nás můžete z rozsáhlé nabídky sněhových řetězů pewag, které jsou proslulé svou výdrží. Nabídka pokrývá jak zimní řetězy pro osobní automobily, tak pro vozy SUV, 4 x 4 a dodávková vozidla. Výběr řetězů na auto si můžete usnadnit přehledným filtrováním. Vyhledávat můžete podle typu vozovky, rozměrů pneu, druhu vozidla a dalších parametrů. S námi se nemusíte obávat dlouhých dodacích lhůt, všechny pewag řetězy máme skladem.

Portál řidiče

Obchod řidiče je odnoží projektu Portál řidiče - jednoho z největších českých webů, který se zaměřuje na motoristy. Ať už jste ostřílený řidič s léty zkušeností nebo nováček s čerstvým řidičákem, u nás najde odpovědi na své otázky opravdu každý. Přinášíme vám to nejnovější ze světa auto-moto a provádíme pravidelné testy nových i ojetých vozů. Pokud se s autem rádi vydáváte do ciziny, u nás se dozvíte všechno, co byste mohli k cestě potřebovat.

A to není všechno! Díky inzerátům na našem webu si můžete za pár chvil najít práci v auto-moto oblasti kdekoliv po ČR nebo prodat či koupit automobil. Sháníte náhradní díly nebo příslušenství k vašemu vozu? Podívejte se k nám! Díky naší databázi firem, kterou pravidelně aktualizujeme, si dokonce na Portálu vyhledáte i profesionální servis.

Portál řidiče v číslech

  • 10,7 milionů návštěv za minulý rok - čísla návštěvnosti neustále rostou
  • 2,5 tisíc odborných článků - neustále zpracováváme nová témata související s motorismem
  • 3,9 tisíc inzerátů vozidel - stále aktuální nabídka vozů na prodej i pronájem
  • 0,5 milionu produktů v nabídce - na Portálu řidiče si můžete snadno vyhledat kvalitní příslušenství a náhradní díly